Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Vítejte v našem e-shopu www.plastmody-ko.cz, který nabízí zboží pro modeláře zaměřené nejen na tvorbu jednotlivých modelů, ale především na modelování diorám.

Jsme internetový obchod bez kamenné prodejny, ale často nás potkáte také na modelářských soutěžích ať už regionálních či těch větších. Zabýváme se prodejem zboží různých značek převážně českých výrobců a z menší části také začínáme s výrobou drobných modelářských doplňků, které ocení zejména modeláři specializující se na tvorbu diorám.

Nabízíme Vám zde široký sortiment modelářských potřeb, tedy nejen modelářskou chemii (lepidla, barvy, ředidla, atd), modelářské pomůcky, které Vám usnadní práci, ale také různé kvalitní doplňky a v neposlední řadě také potřeby k dotváření krajiny a okolního prostředí.

Nabízené zboží hodláme ještě více rozšiřovat a všechny položky (mimo několika barev) se snažíme mít skladem, abyste nemuseli na zboží příliš dlouho čekat…

V sekci Něco i pro ženy můžete také při nákupu modelářského zboží udělat radost také např. Vaší ženě, případně přítelkyni některým z ručně vyráběných dekorativních obrázků různé velikosti.

Vaše objednávky zasíláme pomocí pošty, ale lze si je i zakoupit na zmíněných soutěžích.

Nebojte se tedy vyzkoušet něco nového. Pohodlně se usaďte a vybírejte, rádi Vám poradíme.

Přejeme Vám příjemné nakupování a pokud nebudete spokojeni s nabídkou či službami, budeme rádi, pokud nám Vaše připomínky sdělíte.

 

…Vaše PLASTMODY-KO…